Dobrý den
Neregistrovaný návštěvník

Přihlásit
Fórum je momentálně uzamčené nebo je určeno jen pro čtení

RSS tématu
Co dělat?
30.9.2011
17:48
megan
Host

zdravim tet se tu sverim s jednou zapeklitou veci ktera jde hlavne kolem mne a me uz tedy  ne..kamaradce.jak muzu bit potrestana ? tento mesic jsem bila na krim.policii podat vysvetleni.stim ze ma kamaradka chce veskerou vec hodit na me,mozna rok a pul schanela praci na toz jsem ji dala kontakty kde se muze zeptat,nevzaly ji..opet prisla ze chce dohodit praci ale uz to bilo o necem jinem,bilo ji jedno do ceho vleze,pochopila jsem o co ma zajem,jelikoz muj bivali partner ,je v mem okoli znami jako gauner pro vse spatne,a take skrze nej jsem bila pred 5 lety podat vysvetleni jelikoz jeho nekdo udal,ale mne stoho  nejak vyprostily,jelikoz jsem o nicem nevedela,, v soucasne dobe si myslime ze by prtner mel zdrzovat v cizine ,tim chci rict ze jsem ji tehdy pred rokem poradila at si vyhleda kontakt na  meho bivaleho nebo at se jde projit mezy takove typy lidi co vtom umi chodit,zanedlouho prisla at sni jdu vybrat hotovost s jejiho uctu jelikoz kamaradka neumi vybirat z bankom.tak ja ji vybirala mozna 20x nevim mozna vicekrat hotovost stim ze jsem ji to predavala,ale vzdy mi za to dala 200kc.apod.kde vzala kontakt a jak mne nezajimalo,ale tet v tento mesic jsem bila predvolana a zjistila jsem ze urcity fin.podvod atd vse ukazuje na mne,jen proto jak jsem ji poradila kam a na koho se obratit samozrejme vybery s bankom.take,vypovedela jsem vse jako tady ale myslim si ze mi neverily.a bilo mi receno ze se nevidime naposledy,co me ceka  za mou chybu,jsem opravdu zvedava,dekuji za odp.

6.1.2012
15:05
m.u.m.i.e

Jen se ptám
Příspěvků: 1
Člen od:
6.1.2012
Offline

Dobrý den,

bydlím s přítelem v domě jeho matky, ve kterém bohužel vlastní jednu třetinu i jeho babička. V jejich rodině nikdy nebyly dobré vztahy a po celou dobu se nás odsud snaží vyštvat.

Vymýšlí si o nás pomluvy, zavolali policii, přičemž si vymysleli, že jsme je napadli, ale nebyla to pravda. Zachází to až tak daleko, že manžel, který tu s danou dámou žije, potají a beze svědků vyhrožuje příteli smrtí. Člověk si řekne, že je to jen slovo, ale nikdy nemůžeme vědět, jestli to neudělá.

Nyní nám vyhrožují, že na nás podají trestní oznámení za nadávky, které jsme jim ale neřekli a za napadení.

Je nějaká možnost, jak se proti nim bránit? Jsou to důchodci a my mladí, takže většina lidí si nenechá vysvětlit, že jim nic špatného nečiníme a že bychom tu rádi žili v klidu a jich si nevšímali. 

 

Děkuji za odpověď a předem se omlouvám, jestliže jsem si vybrala špatné fórum.

17.2.2012
16:42
Markéta
Host

Dobrý den, 

už jsem sem jednou psala příspěvek, který se týkal neshod v domácnosti. (výše uveřejněný)

 

Jsem opravdu v zoufalé situaci. Přišlo nám předvolání na policii, ale nevíme, jak se bránit. Prý jsme se dopustili ohrožení na zdraví a urážek, jenže to není pravda, ale nemáme to jak dokázat, co druhá strana také ne. Je to tedy slovo proti slovu. 

Může nám v tomto případě hrozit něco vážného?

V poslední době se to neustále stupňuje, přichází výhružky, bylo nám sděleno, že jestli necháme auto venku, najdeme ho rozbité, také vyhrožují ublížením na zdraví.

Já zde začínám mít strach. Jenže, jak už jsem psala, všem 4, kteří tu byli přítomni je kolem 20 a já si myslím, že nám neuvěří, když se budou bavit s 3 staršími osobami.

Poraďte prosím. Děkuji 

Časové pásmo:Europe/Prague

Nejvíce uživatelů online: 1460

Právě Online:
8 Host(ů)

Právě prohlíží tuto stránku:
1 Host(ů)

Nejčastější autoři:

VeronikaKo: 28

Sona: 14

JaroslavD: 13

borec1: 12

ivana29: 12

Statistika členů:

Hostů: 1611

Členů: 977

Moderatorů: 1

Administrátorů: 2

Statistika fóra

Skupiny:6

Fóra:18

Témata:432

Příspěvky:7867

Nejnovější členové: yabanci, majdulik22

Moderátoři: admin: 3997

Administrátoři: admin: 3997, martin.sedlacek: 0