Perličky manželské


Soudy řeší spory. A kde vznikají spory nejčastěji? Mezi manžely a mezi sousedy. Ty manželské často mají i určitou pikantní příchuť, takže se často u soudu dozvíme věci, které se později stanou perličkami.

 

* * *


Vytýkal manželce, že je mu nevěrná, načež ona mu vytkla, že také nedělá své věci pořádně. Po mytí podlahy vylil vodu do záchodu i s hadrem.

Uvedl, že ji zbil hlavně kvůli nedorozumění, kdo bude dělat snídani.

Když jsem dal manželce několik políčků, otočil jsem se od ní, a protože jsem předpokládal, že tímto naše nedorozumění skončilo, chtěl jsem se věnovat svým zájmům. Co bylo dále, si nepamatuji. Procitl jsem až v nemocnici, kde má zranění byla odborně ošetřena.

Prožívala jsem hrozná muka, doplněná ještě několika fackami z jeho strany.

Na svou obhajobu uvedl, že ji poprvé uhodil proto, že nepřiznala, že mu byla nevěrná, a podruhé proto, že se mu k nevěře přiznala.

Myslím si, že jedna facka za pětadvacet let manželství není žádné násilí.

Za celou dobu, co s ní žiju, jsem jí vrazil třikrát facku, a to proto, že mi byla nevěrná se svým manželem.

Ona mi nabídla, že jestli chci, tak se budeme po půl roce milovat. Já jsem neodmítl, vzhledem k tomu, že je to moje manželka a já ji mám stále rád.

Kromě dvou dětí jsme chovali ještě 20 slepic, 6 kachen a osmdesátikilové prase. O děti jsme se rozdělili, ale z drůbeže a vepře mi manžel nechce dát nic.

Manžel mě doma tloukl. Když jsem mu řekla, že to půjdu dát k soudu, řekl, ať jdu třeba do prdele. Tak jsem tady.

S průběhem manželství nejsem spokojena. Odpůrce jen zabírá místo v posteli někomu, kdo by si to více zasloužil.

Při vzpomínkách na předcházející život několika posledních let se mu pobyt ve vězení nezdá o nic horší než život s manželkou.

Třetí manželství trvalo jedenáct let. Rozvedli se proto, že si našel nynější manželku – mladou a krásnou.

Můj manžel, i když mě dost často vyhrožoval zabitím, nebyl ve svém jádru špatný člověk, jak o tom svědčí skutečnost, že doma pravidelně umýval nádobí.

Pohlavní styk mě bavil, ale to vyšívání moc ne. A proto náš vztah na těch zálibách ztroskotal.

Buďto smrděl slivovicí, nebo hnojem.

Jelikož jsme měli špatný obraz a manžel byl opilý, praštil s televizorem, což však nepomohlo, protože nám někdo ukradl anténu.

Přesný soupis odcizených věcí zatím nesestavím, manželka totiž zrovna včera večer odjela na abiturientský sjezd po 30 letech, a tak ze sebe udělala pozlacené strašidlo.

Prohlašuji na čisté svědomí, že Jaroslav byl u mě celou noc, ale jestli spal u Boženy, tak to mu nedaruju a můžete si to škrtnout i s alibim.

Manželka mi tvrdila, že o nevěru nejde, neboť pan V., kterého jsem nalezl v trenýrkách pod postelí, tam údajně usnul při opravě linolea.

Když jsem souseda u manželky přistihnul, řešil jsem to po dobrém tím, že jsem ho dvakrát nakopnul, a to akvárium jsem po něm hodil, až když se po mně sápal.

Manželka navazovala známosti s cizími muži, velmi dobře jsem o tom byl informován, neboť v práci zastávám funkci hlavního dispečera.

Zmenšila se mi příčetnost vlivem šera v ten okamžik, kdy jsem viděl vycházet z našeho domku poškozeného, který hladil našeho Azora, načež ten hlasitě a radostně zaštěkal, což činí pouze u pravidelných návštěvníků, takže jsem je spráskal oba.

K nadměrnému užívání antikoncepčních přípravků nutil svou manželku proto, aby nepřišla do jiného stavu se sousedem.

Jelikož jsem právě vyšla z vany a na sobě neměla než trepky, neotevřela jsem ani na opakované zvonění. Tu můj manžel, neboť to byl on a žádný návštěvník, se do dveří opřel prudčeji a ony povolily. V rozčilení, že někoho v bytě přechovávám, jsa nahá a neotevřivše, porazil skříň i botník. Nikoho nenaleznuv, byl by všechno zase řádně poklidil, avšak tu vyraženými dveřmi vešel do bytu náš soused, který se počal při pohledu na rozbitou skříň a všude samé boty a mne nahou, hlasitě smát. Je snad pochopitelné, že ten smích mu manžel musel zatrhnout. Jak to však probíhalo přesně nevím, neb jsem se šla konečně obléci.

Znali jsme se v lázních už dlouho, aspoň týden, tak jsem myslel, že jí nemá co tykat a říkat Martičko. Že je to manžel, jsem nevěděl.

Jak jsem se cítil po konzumaci alkoholu? No, jako pán domu.

Do jiného stavu jsem přišla liknavostí odpůrce

 

Perličky policejní
Perličky soudní
Perličky charakteru
Perličky erotické
Perličky požární
Perličky manželské
Perličky sousedské


Líbí se vám naše stránky? Podělte se o ně s kamarády.
Sdílet na Facebooku  Sdílet na Facebooku

Máte trestněprávní problém a naše články vám na něj nedaly odpověď? Zkuste se podívat i na naše fórum otázek a odpovědí. Na otázky laiků odpovídají odborníci srozumitelným způsobem. Fórum již obsahuje několik  tisíc příspěvků, které ale jsou tematicky rozděleny do skupin, takže si snadno můžete nalézt tu svou. A pokud mezi již napsanými příspěvky nenajdete odpověď na své otázky, napište je a my vám odpovíme. Na fórum pokračujte kliknutím sem.


Náhodné příspěvky: