Špatná společnost


Soudce: "Tak mladý člověk a už jste byl jedenáctkrát soudně trestán. Zdáte se mi již zcela zkažený. To je určitě ze špatných styků!"

Obžalovaný:"To je docela možné. Jsem ve velmi častém styku s úřady:"

 

* * *

Soudce k obžalovanému, který se vytáčí a nechce kápnou božskou:

"Myslíte, že vám to věřím?! Copak mne máte za hlupáka?!"

"Využívám svého práva a na tuto otázku odmítám odpovídat."

 

Znáte také dobrý vtip o právnících, kriminálnících, advokátech nebo soudcích, zkrátka jakoukoliv anekdotu související se soudy nebo trestáním? Pokud ano, napište ji dole do okénka pro vzkazy a pokud bude doopravdy stát zato, uvedeme ji na našich stránkách. Nestojíme ale o vtipy vulgární, politické nebo dokonce rasistické. Takové budou ihned mazány.

Okénko pro vzkazy neslouží pro pokládání otázek. Na to máme samostatnou rubriku.Líbí se vám naše stránky? Podělte se o ně s kamarády.
Sdílet na Facebooku  Sdílet na Facebooku

Máte trestněprávní problém a naše články vám na něj nedaly odpověď? Zkuste se podívat i na naše fórum otázek a odpovědí. Na otázky laiků odpovídají odborníci srozumitelným způsobem. Fórum již obsahuje několik  tisíc příspěvků, které ale jsou tematicky rozděleny do skupin, takže si snadno můžete nalézt tu svou. A pokud mezi již napsanými příspěvky nenajdete odpověď na své otázky, napište je a my vám odpovíme. Na fórum pokračujte kliknutím sem.


Náhodné příspěvky: