Právník v nebi?


Snoubenci den před svojí svatbou vyrazí ještě za kamarády. Cestou mají dopravní nehodu a zemřou. Oba se dostanou do nebe. V přijímací kanceláři s nimi Svatý Petr řeší vstupní formality. Oni se ho při té příležitosti ptají:

"Měli jsme den před svatbou a teď jsme místo toho tady. Nebylo by možné, abychom se vzali aspoň tady, v nebi?"

Svatý Petr chvíli váhá a pak říká: "Myslím, že by to šlo, poohlédnu se, jestli tady v nebi mámě nějakého kněze, který by vás oddal".

S těmi slovy odejde a vrátí se za čtvrt roku i s knězem. Ještě, než dojde k obřadu, se ale snoubenci ptají: "A je možné se tady v nebi také rozvést?"

Svatý Petr trochu podrážděně odpoví: "Trvalo mi čtvrt roku, než jsem tady v nebi našel kněze a vy si myslíte, že bych tady mohl najít nějakého právníka?!"

 

 

Znáte také dobrý vtip o právnících, kriminálnících, advokátech nebo soudcích, zkrátka jakoukoliv anekdotu související se soudy nebo trestáním? Pokud ano, napište ji dole do okénka pro vzkazy a pokud bude doopravdy stát zato, uvedeme ji na našich stránkách. Nestojíme ale o vtipy vulgární, politické nebo dokonce rasistické. Takové budou ihned mazány.

Okénko pro vzkazy neslouží pro pokládání otázek. Na to máme samostatnou rubriku.Líbí se vám naše stránky? Podělte se o ně s kamarády.
Sdílet na Facebooku  Sdílet na Facebooku

Máte trestněprávní problém a naše články vám na něj nedaly odpověď? Zkuste se podívat i na naše fórum otázek a odpovědí. Na otázky laiků odpovídají odborníci srozumitelným způsobem. Fórum již obsahuje několik  tisíc příspěvků, které ale jsou tematicky rozděleny do skupin, takže si snadno můžete nalézt tu svou. A pokud mezi již napsanými příspěvky nenajdete odpověď na své otázky, napište je a my vám odpovíme. Na fórum pokračujte kliknutím sem.


Náhodné příspěvky: