Perličky soudní

Stránky: 1 2 3 4Své city k servírce M.Z. jsem schopen krotit asi tak do šestého piva.

Povídal jsem mu o rozšíření profese o některé pracovní funkce, patřící původně jiné profesi, když on najednou s „Blbče, jsme v hospodě!“ mě udeřil, ačkoliv mu to muselo být taky jasné.

Dlouho jsem mu nerozuměl a nemohl to pochopit. Ale po druhé facce a 10 dvanáctkách jsem se na něj začal dívat střízlivěji.

Obžalovaný mě udeřil pěstí do hlavy, a když jsem se vzpamatoval, uviděl jsem ho sedět u stolu jako po dobře vykonané práci, tak než přijela sanita, jsem mu taky jednu vrazil.

V báru houstl dým. Došlo k fyzickému kontaktu řady osob. V nastalém mumraji obdržel poškozený pěstí do obličeje a 15 minut prodléval v bezvědomí.

Praštil jsem ho půllitrem, protože neustále kecal do mariáše a třásl mi hlavou se slovy: Před použitím zatřepat.

V.K. si sedl do hospody, zde se dostal do křížku s nějakým cizincem, při odchodu z lokálu na něj hupnul, servali se a ve finále cizinec vytáhl nůž, řízl pacienta do pr. tváře, do smrti se bude smát, nenastane-li plastika.

Když se hádka rozrostla do takových rozměrů, že hrozila vypuknout rvačka, přistoupil jsem k přesvědčování a jmenovaného jsem uklidnil půllitrem do bezvědomí.

Tam na stráni ležel, a i při měsíčku bylo jasně vidět, že byl vyhozen z výletní restaurace.

V restauraci jsem byl do 23:15 hodin, déle jsem se tam nezdržoval, neboť jsem v klidu odešel, což vím úplně jistě, protože mě odnesli.

O silvestrovské zábavě se lidi bavili docela dobře, hlídku jsme volali jenom šestkrát, ostatní šarvátky jsme zvládli sami.

Vážená paní prokurátorko! Předem mého dopisu vás srdečně zdravím a líbám. Jsem zde již dosti dlouho a chtěl bych mít zrušení ochranného léčení, které jste mi udělila. Jsem zcela zdráv a chtěl bych být již propuštěn. Když mi tu léčbu nezrušíte, tak asi oběsím Husáka, třeba na pavučině nebo na tkaničce od bot. Tak to berte na vědomí. Děkuji vám, dávám vám pac a sladkou pusu na rty.

Před hlídkou VB jsem neutíkal, jenom jsem se proběhl, protože mi bylo chladno a chtěl jsem se zahřát.

Nezletilá mi odpověděla sprostotami úplně přístavními

Netušila, že je mrtev. Vypadal totiž normálně jako z hospody se navrátivší.

Žádám o zaprotokolovaní kvůli žárlivosti manželky, že jsem se přivedl do podnapilosti v přítomnosti spoluzaměstnanců bez jediné ženské osoby.

V očích jsem mu vyčetla strach a několik rumů.

Nehlídal jsem při krádeži, jen jsem tam stál a měl strach.

Často mi nadával do striptýzáků, zatímco já pracuji jako šatnář.

Vyslýchaná demonstruje délku jeho pohlavního údu, který po změření činí 16 cm.

Poškozený je znám svým lakomstvím, takže jsme mu, opiti, z legrace navrtávali koleno nebozezem.

Perličky policejní
Perličky soudní
Perličky charakteru
Perličky erotické
Perličky požární
Perličky manželské
Perličky sousedské

 Líbí se vám naše stránky? Podělte se o ně s kamarády.
Sdílet na Facebooku  Sdílet na Facebooku

Máte trestněprávní problém a naše články vám na něj nedaly odpověď? Zkuste se podívat i na naše fórum otázek a odpovědí. Na otázky laiků odpovídají odborníci srozumitelným způsobem. Fórum již obsahuje několik  tisíc příspěvků, které ale jsou tematicky rozděleny do skupin, takže si snadno můžete nalézt tu svou. A pokud mezi již napsanými příspěvky nenajdete odpověď na své otázky, napište je a my vám odpovíme. Na fórum pokračujte kliknutím sem.


Náhodné příspěvky: