Co dokáže advokát?


Obžalovaný k soudci:

"Prosím o odročení hlavního líčení, protože můj obhájce se nedostavil."

"Prosím vás,  chytili vás s rukou v cizí kapse – co by tady ještě mohl říkat obhájce?"

"No, to by mne právě taky zajímalo."

 

 

Znáte také dobrý vtip o právnících, kriminálnících, advokátech nebo soudcích, zkrátka jakoukoliv anekdotu související se soudy nebo trestáním? Pokud ano, napište ji dole do okénka pro vzkazy a pokud bude doopravdy stát zato, uvedeme ji na našich stránkách. Nestojíme ale o vtipy vulgární, politické nebo dokonce rasistické. Takové budou ihned mazány.

Okénko pro vzkazy neslouží pro pokládání otázek. Na to máme samostatnou rubriku.Líbí se vám naše stránky? Podělte se o ně s kamarády.
Sdílet na Facebooku  Sdílet na Facebooku

  • Ondrej Horak napsal(a),

    Právnický vtip:
    Dva právníci jdou do kavárny v polední pauze, objednají si kafe a vyndají si z kapsy oba dva bagety koupené v kanceláři z automatu. Číšník, který jim kávu přináší je ale přísně upozorní: "Pánové, tady ale nemůžete konzumovat své vlastné bagety!". Právníci na sebe mrknou a pohotově si vymění bagety.

  • Jan Pisár napsal(a),

    Právníci jsou vsutku vynalézaví. No toto se stalo zase v Brně u soudu, kde se jedna ukizečka na mužské ubytovně domáhala určení otcovství jejího dítěte slovy. "Do jiného stavu jsem určitě přisla s tím, co měl tenkrát ty červené trenýrky. Ten se mi líbil ze všech nejvíce."
    Zdravím a děkuji za příjemné web stránky.

Přidejte komentář

Máte trestněprávní problém a naše články vám na něj nedaly odpověď? Zkuste se podívat i na naše fórum otázek a odpovědí. Na otázky laiků odpovídají odborníci srozumitelným způsobem. Fórum již obsahuje několik  tisíc příspěvků, které ale jsou tematicky rozděleny do skupin, takže si snadno můžete nalézt tu svou. A pokud mezi již napsanými příspěvky nenajdete odpověď na své otázky, napište je a my vám odpovíme. Na fórum pokračujte kliknutím sem.


Náhodné příspěvky: