Dobrý den
Neregistrovaný návštěvník

Přihlásit
Fórum je momentálně uzamčené nebo je určeno jen pro čtení

RSS tématu
Lhůta vyhovění či zamítnutí žádosti o podmíněné upuštění od výkonu zbytku trestu zákazu činnosti
9.6.2015
19:15
Markéta
Host
11

Dobrý den,

dne 28.4. jsem psala dotaz č.9. Dovolala jsem se na Obvodní soud v Praze 2, kde mi bylo řečeno, že mi kontakt do trestní kanceláře nedají, soudkyně prý nemá ráda urgence. Ptala jsem se zda se dozvím,zda mi žádost byla zamítnuta, na to mi odpověděli, že prakticky ne, protože to neoznamují.Je to pravda?Mého zaměstnavatele zatím nikdo nepožádal o mé posouzení.Podávala jsem stížnost advokátní komoře na rozsudek soudu: pozastavení nebylo možné, protože jsem nezaplatila zdravotní výlohy poškozené osoby zdravotní pojišťovně, v době nehody jsem řídila služební auto, které mělo povinné a havarijní pojištění, byla jsem připoutaná, alkohol test negativní, dodnes tomuto rozsudku nerozumím. Je možné, že díky této stížnosti soudkyně moji žádost prostě zazdila?

Děkuji za Vaši odpověď

10.6.2015
16:22
admin

Odpovídám
Příspěvků: 3997
Člen od:
16.10.2008
Offline
12


Markéta napsal(a)

Je možné, že díky této stížnosti soudkyně moji žádost prostě zazdila? 

Není pravda, že by se nějaké rozhodnutí neoznamovalo. O žádosti musí proběhnout veřejné zasedání, k němu musíte být pozvána a rozhodnutí vám tam bude přímo sděleno. Advokátní komora s celou záležitostí nemá nic společného. Jestliže s rozhodnutím soudu nesouhlasíte, můžete si proti němu podat stížnost k nadřízenému soudu. Proč soudkyně rozhodla tak, jak rozhodla, to opravdu nevím.

Než položíte dotaz, projděte si celé fórum i další články, kterých je zde dostatek. Najdete tu přehledný Výklad pojmů, Vzory trestních oznámení, odvolání, žádostí a dalších písemností, Odpovědi na nejčastěji kladené dotazy, Popisy nejčastějších trestných činů včetně trestních sazeb, Adresář soudů a mnoho dalšího. Využijte menu v pravém sloupci. Pokud se rozhodnete dotaz položit, přečtěte si také návod na používání tohoto fóra.

Časové pásmo:Europe/Prague

Nejvíce uživatelů online: 1460

Právě Online:
5 Host(ů)

Právě prohlíží tuto stránku:
1 Host(ů)

Nejčastější autoři:

VeronikaKo: 28

Sona: 14

JaroslavD: 13

borec1: 12

ivana29: 12

Statistika členů:

Hostů: 1611

Členů: 977

Moderatorů: 1

Administrátorů: 2

Statistika fóra

Skupiny:6

Fóra:18

Témata:432

Příspěvky:7867

Nejnovější členové: yabanci, majdulik22

Moderátoři: admin: 3997

Administrátoři: admin: 3997, martin.sedlacek: 0