Dobrý den
Neregistrovaný návštěvník

Přihlásit
Fórum je momentálně uzamčené nebo je určeno jen pro čtení

RSS tématu
Zaměstnání a rejstřík trestů
6.4.2011
11:02
Václav Vorel
Host
11

Jste zlatý, děkuji moc!

7.4.2011
19:23
JaroslavD

Zajímá mě to
Příspěvků: 13
Člen od:
1.6.2009
Offline

Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Zamestnavatel pozaduje bezuhonnost (ma certifikat NBU jelikoz provadi montaze el.zabezpecovacih systemu apod.). Byl jsem jsem pravomocne odsouzen za rizeni vizidla pod vlivem NL(pokuta,zakaz rizeni).Nyni jsem jeste po podminecnem odpusteni poloviny trestu ve zkusebni dobe. Je tento trest velky problem pri uchazeni o zamestnani u takoveho zamestnavatele?

7.4.2011
20:34
admin

Odpovídám
Příspěvků: 3997
Člen od:
16.10.2008
Offline
13

JaroslavD napsal(a):

Je tento trest velky problem pri uchazeni o zamestnani u takoveho zamestnavatele?

To nevím, to záleží na tom zaměstnavateli.

Než položíte dotaz, projděte si celé fórum i další články, kterých je zde dostatek. Najdete tu přehledný Výklad pojmů, Vzory trestních oznámení, odvolání, žádostí a dalších písemností, Odpovědi na nejčastěji kladené dotazy, Popisy nejčastějších trestných činů včetně trestních sazeb, Adresář soudů a mnoho dalšího. Využijte menu v pravém sloupci. Pokud se rozhodnete dotaz položit, přečtěte si také návod na používání tohoto fóra.
19.4.2011
17:51
JaroslavD

Zajímá mě to
Příspěvků: 13
Člen od:
1.6.2009
Offline

Dobrý den,

 

můj zaměstnavatel provozuje živnost koncesovanou „předmět podnikání:Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob“ kde je podmínkou dle živnostenského zákona bezúhonnost všech osob, které pro podnikatele předmětnou činnost vykonávají dle § 6 odst. 2 živnostenského zákona. Já jsem byl v minulosti trestním příkazem odsouzen za ohrožení pod vlivem návykové látky při řízení motorového vozidla (nezpůsobil jsem žadné majetkové škody ani jsem nikoho nezranil a ŘP již mám vracený). Můj dotaz tedy je jestli splňuji podmínku dle § 6 odst. 2 živnostenského zákona?

Děkuji.

19.4.2011
18:48
admin

Odpovídám
Příspěvků: 3997
Člen od:
16.10.2008
Offline
15

JaroslavD napsal(a):

Můj dotaz tedy je jestli splňuji podmínku dle § 6 odst. 2 živnostenského zákona?

To opravdu nevím, záleží na tom, jaký trest vám byl uložen a jestli byl vykonán. Všechno najdete v tomto článku.

Než položíte dotaz, projděte si celé fórum i další články, kterých je zde dostatek. Najdete tu přehledný Výklad pojmů, Vzory trestních oznámení, odvolání, žádostí a dalších písemností, Odpovědi na nejčastěji kladené dotazy, Popisy nejčastějších trestných činů včetně trestních sazeb, Adresář soudů a mnoho dalšího. Využijte menu v pravém sloupci. Pokud se rozhodnete dotaz položit, přečtěte si také návod na používání tohoto fóra.

Časové pásmo:Europe/Prague

Nejvíce uživatelů online: 1460

Právě Online:
32 Host(ů)

Právě prohlíží tuto stránku:
1 Host(ů)

Nejčastější autoři:

VeronikaKo: 28

Sona: 14

JaroslavD: 13

borec1: 12

ivana29: 12

Statistika členů:

Hostů: 1611

Členů: 977

Moderatorů: 1

Administrátorů: 2

Statistika fóra

Skupiny:6

Fóra:18

Témata:432

Příspěvky:7868

Nejnovější členové: yabanci, majdulik22

Moderátoři: admin: 3997

Administrátoři: admin: 3997, martin.sedlacek: 0