Dobrý den
Neregistrovaný návštěvník

Přihlásit
Fórum je momentálně uzamčené nebo je určeno jen pro čtení

RSS tématu
Podujatý státni zástupce
5.8.2015
22:47
Traude Rusňoková
Host

Dobrý den.
Mám dotaz.V roce 1965-1966 si manžel našel konkubínu a ta aby manželství rozbila mne žalovala pro
pašování,Otce měla komunistu a já jsem byla těhotná.Dítě jsem si chtěla nechat ,mám zdravou dceru,tak jsem ve svých 24 letech se ani neuměla bránit.Pro neprokázaný prodej věcí jsem i tak byla odsouzená k podmíněnému tresu , 5 měsícům na jeden rok a pokutě 1000 Kč.Tu jsem ve splátkách zaplatila a hned byla abnestije.Přesto jsem žádala po létéch o výmaz.Bylo mi vyhověno. Žiji slušně a dnes už v důchodu.
Nemám žádne problémy se zákony.
Do domu se nastěhoval kosovský Albánec.Co se dělo nejde popsát.Všichni mlčí a někteří spolupracuji.Nechtěně jsem se stala svědkem zločinu,dodnes neobjasněného.Svědci náhodně zemřeli. Msta a spolupráce s lékaří Albánců mne obžalovali za pomluvy. Nic se nešetřilo.Státní zástupce z Karviné Mgr.Jiří Margieta ,přítel Albánce usiluje mne umístit nadosmrti do psychiatrické léčebny .Upozornil mne :jste kriminálnice a byla jste stihána za pašování a další urážky. Všude je to zdurázňováno a soudkyně mne označila jako recidivistku.
Předseda soudu J.Chowaniec,bývalý opravář údržbář kde jsem pracovala 20 let , absolvoval dálkově studium ???Také mne odmítl výslechnout a ponížil mne. Mám často na dveřích bytu vulgární nápisy a jsem ponižováná na úřadech v Českém Těšíně.,kde se Albáncům doslova policisté a na úřadě klání.
Má právo statní zástupce a policisté toto rozšířovat a uvádět do zápisů??Je to 49 let a mne to velmi poškozuje. Aby byl ,opakovaně trestaný Albánec na svobodě,jsem ponížována já. Všem lékařům kteří mne léčili ,odmítají mne léčit a často zdr.sestry mají poznámky. Mgr. Magrietovi se povedlo mne tak ponížit,jsem odmitána a ponižováná.Policisté ,ochránci Albánců,informovali lékaře. Nikdy jsem se neléčila na psychiatriji a dle známých a příbuzných jsem zdravá.Jak se tomu bránit. ???Soudkyně křičela :já vás ihned nechám odvést zásahovkou.
Advokát za jedno stáni si naučtoval 13 000Kč a neobhajoval mne ,se slovy ::je to zbytečné ,je předem rozhodnuto a nic neuděláte.Tak to u soudu chodí.Mgr Pavel Andrle z Ostravy.Soudem nařízený advokát se nebude semnou bavit.Vše bude dělat co nařídil Magrieta .Ekrem Mustafa a drogy je možné si najít na stránkách ,ale mi je tvrzeno .Margietou a soudkyni --Jste nemocná a Mustafa je slušný Albánec.
Byla jsem bez jakehokoliv důvodu napadená v bytě policsty ,pobytá a dokopaná až jsem krvácelá a odvezena k psychiatričce J. Martinů .Ta jen psala co ji policisté předali a nešlo o vyšetření. Ona ví co má napsat,st, zástupce ji to předal .Byla jsem v ordinaci se svou dcerou.Mám se podrobit léčbě v léčebně ,kde je syn Martinů ,jako psychiatr-primář ve Štemberku. Je to odvýková léčebna.Nikdy jsem nepila alkhol ani nekouřila a drogy neznám.Vše doložím.Je možné si najít jak tato skupina s psychiatrem Martinů si užívá na horách s pochybnými podnikateli.Jak se bránit a je možné aby státní zástupce okresního soudu po 49 letech poukazoval na vymazaný trest a ponížoval mne jako recidivistku???
To nemám čistý rejstřík ??? Prosím neuveřejňovat jména TR
Děkuji za odpověď a snad i radu. Přejí spokojené tázatelé. TR

6.8.2015
7:15
admin

Odpovídám
Příspěvků: 3997
Člen od:
16.10.2008
Offline

Traude Rusňoková napsal(a)
je možné aby státní zástupce okresního soudu po 49 letech poukazoval na vymazaný trest a ponížoval mne jako recidivistku???To nemám čistý rejstřík ??? 

K vašemu současnému případu se nemohu vyjadřovat. Pokud ale bylo vaše odsouzení z minula zahlazeno, tak na to rozhodně nemůže nikdo nyní poukaz za žádných okolností.

Než položíte dotaz, projděte si celé fórum i další články, kterých je zde dostatek. Najdete tu přehledný Výklad pojmů, Vzory trestních oznámení, odvolání, žádostí a dalších písemností, Odpovědi na nejčastěji kladené dotazy, Popisy nejčastějších trestných činů včetně trestních sazeb, Adresář soudů a mnoho dalšího. Využijte menu v pravém sloupci. Pokud se rozhodnete dotaz položit, přečtěte si také návod na používání tohoto fóra.
6.8.2015
14:09
T.Rusňoková
Host

Děkují za odpověď.Nevím proč se nemůžete k tématu blíže vyjadřit a poradit.
Hned byla amnestie a byla jsem uvědomněná(volba prizidenta.)Po uhrazení 1000Kč jsem obdržela souhlas k zahlazení.To soudkyni ,státnímu zástupci ani předsedovi soudu nestačí.Ve spisech je to uváděno a předložila jsem orginály rozhodnutí.Ani na ministerstvu mi vyšetřovatel nevysvětlil proč se to uvádí. Jen ::státní zástupce může vše.Pro zachránu Albánce a jeho spolupracovníků se dělá všemožné a ze svědka zločince. Prosím ,jak očistit mou pověst a ochránit se před zločincem a jeho ochránci???
Státní zástupce smi bezdůvodně dát příkaz někoho,zdravého ,umístit do léčebny ,nebo udělat kriminálníka.???
Nemohu se dovolat spravedlnosti .Zdraví TR>

Časové pásmo:Europe/Prague

Nejvíce uživatelů online: 1460

Právě Online:
15 Host(ů)

Právě prohlíží tuto stránku:
1 Host(ů)

Nejčastější autoři:

VeronikaKo: 28

Sona: 14

JaroslavD: 13

borec1: 12

ivana29: 12

Statistika členů:

Hostů: 1611

Členů: 977

Moderatorů: 1

Administrátorů: 2

Statistika fóra

Skupiny:6

Fóra:18

Témata:432

Příspěvky:7867

Nejnovější členové: yabanci, majdulik22

Moderátoři: admin: 3997

Administrátoři: admin: 3997, martin.sedlacek: 0