Dobrý den
Neregistrovaný návštěvník

Přihlásit
Fórum je momentálně uzamčené nebo je určeno jen pro čtení

RSS tématu
Podvedený při koupi na internetu
11.6.2015
19:14
Kubíček
Host

Dobrý den,
chtěl bych zjistit, kde mám nahlásit podvodné jednání (zahraničního internetového obchodu) Cricket Electronic ltd. v zasoupení firmy pana Daniela Wonga(nebo jak mu co nejvíce legálně znepříjemnit prodej a upozornit na něj potencionální klienty). Po objednání jednoho kusu zboží (kamery) a zaplacení předem (jsem hlupák, no co už)uvedené částky, u které jsou údajně přičteny veškeré celní poplatky, vám oznámí, že nelze odeslat pouze jednu věc a proto jich posílá hned více (u mé osoby se jedná konkrétně o 5kusů kamer!, které vložil do balíku, když mu člověk napíše, že nemá zájem o toto zboží navíc, jen napíše "to v pohodě udáte dále" a po doručení mi zašlete platbu za zbylé kusy... ??. To by nebyl, až tak velký problém, který se nedá vyřešit (dal by se mu zbytek odeslat zpět), ale po vstupu balíčku do EU je zastaven k proclení, protože nesouhlasí s průvodkou a v tu chvíli pan WONG začíná mámit další peníze pro zaplacení celních poplatků atd., které když člověk nezaplatí tak ztratí vše co zaplatil dříve. Nejspíše se ani nejedná v balíčku o zboží originální, protože nemá zájem o řešení a stále jen opakuje "zaplaťte nebo příjdete o vše", ale i on příjde přece o vše, protože přece zboží zůstane zastaveno na celnici, každopádně ho to asi moc netrápí, protože to není nejspíše nic cenného.
Pokud by bylo potřeba ještě dovysvětlit nějaké podrobnosti nebo něco upřesnit, kontaktujte mně na email: jakubstrizik.js@gmail.com
Díky němu jsem přišel právě o něco přes 6000kč a vím, že chyba je na mé straně ohledně důvěry a nikdo mi v tuto chvíli nepomůže dostat z něj peníze zpět, ale mohu alespoň zabránit nebo se pokusit zabránit dalším jeho podvodům. Zatím mi nikdo neporadil a tak děkuji za jakoukoli brzkou reakci.
S pozdravem Střižík.

Časové pásmo:Europe/Prague

Nejvíce uživatelů online: 1460

Právě Online:
10 Host(ů)

Právě prohlíží tuto stránku:
1 Host(ů)

Nejčastější autoři:

VeronikaKo: 28

Sona: 14

JaroslavD: 13

borec1: 12

ivana29: 12

Statistika členů:

Hostů: 1611

Členů: 977

Moderatorů: 1

Administrátorů: 2

Statistika fóra

Skupiny:6

Fóra:18

Témata:432

Příspěvky:7867

Nejnovější členové: yabanci, majdulik22

Moderátoři: admin: 3997

Administrátoři: admin: 3997, martin.sedlacek: 0