Dobrý den
Neregistrovaný návštěvník

Přihlásit
Fórum je momentálně uzamčené nebo je určeno jen pro čtení

RSS tématu
Odsouzeni bez podezreleho
2.8.2014
16:26
berushga

Jen se ptám
Příspěvků: 2
Člen od:
24.2.2009
Offline

Dobry den, chci se zeptat, byla jsem v podmince kvuli dopravni nehode a mela rok zakaz rizeni. Bohuzel v dobe podminky jsem ucinila dalsi prusvih, kvuli kteremu mi volali z policie k vyslechu, na ktery jsem ale nedorazila (odcestovala jsem do zahranici) a asi po pul roce mi prisel domu dopis s cervenym ci hnedym pruhem, uz se nepamatuji, kazdopadne jsem ho nevyzvedla a moje matka ho vyzvednout nemohla.. No a to uz je 8 let zpatky a od te doby nic.. Zajimalo by me, jak zjistim, o co se jednalo, jestli je mozne, ze jsem byla odsouzena samosoudcem a pokud si vyzadam vypis z rejstriku trestu, tak by to tam melo byt? Je mozne nekde na internetu zjistit, jestli je vedeno nejake rizeni proti konkretnimu cloveku? Predem dekuji za odpoved.. 

3.8.2014
10:00
admin

Odpovídám
Příspěvků: 3997
Člen od:
16.10.2008
Offline

berushga napsal(a)
Zajimalo by me, jak zjistim, o co se jednalo, jestli je mozne, ze jsem byla odsouzena samosoudcem a pokud si vyzadam vypis z rejstriku trestu, tak by to tam melo byt? Je mozne nekde na internetu zjistit, jestli je vedeno nejake rizeni proti konkretnimu cloveku? Predem dekuji za odpoved.. 

O co se jednalo, zjistíte jen těžko, musela byste zřejmě zajít na policii, která se o vás tenkrát zajímala, ale jestli by se s vámi bavili, to si nejsem jistý. Je možné, že jste skutečně byla odsouzena jako uprchlá, v takovém případě to zjistíte ve výpisu z rejstříku trestů, dostanete ho na každém CzechPointu (např. na poště). To, zda je vedeno proti někomu konkrétnímu trestní řízení, rozhodně není veřejná informace, takže to samozřejmě nikde na internetu nenajdete.

Než položíte dotaz, projděte si celé fórum i další články, kterých je zde dostatek. Najdete tu přehledný Výklad pojmů, Vzory trestních oznámení, odvolání, žádostí a dalších písemností, Odpovědi na nejčastěji kladené dotazy, Popisy nejčastějších trestných činů včetně trestních sazeb, Adresář soudů a mnoho dalšího. Využijte menu v pravém sloupci. Pokud se rozhodnete dotaz položit, přečtěte si také návod na používání tohoto fóra.

Časové pásmo:Europe/Prague

Nejvíce uživatelů online: 1460

Právě Online:
18 Host(ů)

Právě prohlíží tuto stránku:
1 Host(ů)

Nejčastější autoři:

VeronikaKo: 28

Sona: 14

JaroslavD: 13

borec1: 12

ivana29: 12

Statistika členů:

Hostů: 1611

Členů: 977

Moderatorů: 1

Administrátorů: 2

Statistika fóra

Skupiny:6

Fóra:18

Témata:432

Příspěvky:7868

Nejnovější členové: yabanci, majdulik22

Moderátoři: admin: 3997

Administrátoři: admin: 3997, martin.sedlacek: 0