Dobrý den
Neregistrovaný návštěvník

Přihlásit
Fórum je momentálně uzamčené nebo je určeno jen pro čtení

RSS tématu
odizení hotovosti 110000,-kč
29.8.2011
11:43
Roman

Zajímá mě to
Člen od:
22.5.2011

Dobrý den,jak je to z odcizením hotovosti 110 000,-kč z bytu kde dotyčný pobýval s přítelkyní?Jakej hrozí trest když nebyl trestán a chce škodu nahradit,jelikož má už zaměstnání?Děkuji za odpověd.

29.8.2011
11:47
admin

Odpovídám
Člen od:
16.10.2008

Roman napsal(a):

Dobrý den,jak je to z odcizením hotovosti 110 000,-kč z bytu kde dotyčný pobýval s přítelkyní?Jakej hrozí trest když nebyl trestán a chce škodu nahradit,jelikož má už zaměstnání?Děkuji za odpověd.

Za takovou krádež je trestní sazba 1 rok až pět let odnětí svobody, pokud obviněný nebyl trestán mohla by to být i podmínka, příp. obecně prospěšné práce, v úvahu by přicházel i peněžitý trest nebo trest domácího vězení.

Než položíte dotaz, projděte si celé fórum i další články, kterých je zde dostatek. Najdete tu přehledný Výklad pojmů, Vzory trestních oznámení, odvolání, žádostí a dalších písemností, Odpovědi na nejčastěji kladené dotazy, Popisy nejčastějších trestných činů včetně trestních sazeb, Adresář soudů a mnoho dalšího. Využijte menu v pravém sloupci. Pokud se rozhodnete dotaz položit, přečtěte si také návod na používání tohoto fóra.
29.8.2011
11:54
Roman

Zajímá mě to
Člen od:
22.5.2011

Mám ještě jeden dotaz.Když bude mít soud a nemá obhájce a ani peníze na jeho zaplacení,bude mu přidělen?Má mít soud 19.9.,Děkuju.

29.8.2011
11:57
admin

Odpovídám
Člen od:
16.10.2008

Roman napsal(a):

Mám ještě jeden dotaz.Když bude mít soud a nemá obhájce a ani peníze na jeho zaplacení,bude mu přidělen?Má mít soud 19.9.,Děkuju.

Pro toto řízení není obhájce potřeba, nejedná se o případ tzv. nutné obhajoby. Pokud si ale obhájce zvolit chce, může soud požádat o právo na bezplatnou obhajobu, soud mu ale vyhovět nemusí. Sou by ale ani v takovém případě, pokud by vyhověl, obhájce "nepřiděloval", obviněný by si ho musel najít sám.

Než položíte dotaz, projděte si celé fórum i další články, kterých je zde dostatek. Najdete tu přehledný Výklad pojmů, Vzory trestních oznámení, odvolání, žádostí a dalších písemností, Odpovědi na nejčastěji kladené dotazy, Popisy nejčastějších trestných činů včetně trestních sazeb, Adresář soudů a mnoho dalšího. Využijte menu v pravém sloupci. Pokud se rozhodnete dotaz položit, přečtěte si také návod na používání tohoto fóra.

Časové pásmo:Europe/Prague

Nejvíce uživatelů online: 1460

Právě Online:
18 Host(ů)

Právě prohlíží tuto stránku:
1 Host(ů)

Nejčastější autoři:

VeronikaKo: 28

Sona: 14

JaroslavD: 13

borec1: 12

ivana29: 12