Dobrý den
Neregistrovaný návštěvník

Přihlásit
Fórum je momentálně uzamčené nebo je určeno jen pro čtení

RSS tématu
!!! Amnestie 2013 !!!
1.1.2013
14:26
Vaclav Sukdol
Host

zdravim, chci se zeptat, jsem ridic z povolani a mel jsem dopravni nehodu s ciklistou, tezke ublizeni na zdravi a byl mi odebran ridicsky prukaz dne 26.11.2012 na 14 mesicu. Po dnesni amnestii co jsem videl, tak se chci zeptat jestli se mi to promiji nebo ne. Dekuji za odpoved

1.1.2013
14:29
admin

Odpovídám
Člen od:
16.10.2008

Vaclav Sukdol napsal(a)
Po dnesni amnestii co jsem videl, tak se chci zeptat jestli se mi to promiji nebo ne. Dekuji za odpoved

Amnestie z 1 ledna 2013 se vztahuje jen na nepodmíněné tresty odnětí svobody (ale ne na všechny), na část podmíněných trestů odnětí svobody, na tresty obecně prospěšných prací  na tresty domácího vězení. Na jiné tresty se amnestie nevztahuje, na uloženém trestu zákazu činnosti se tedy nic touto amnestií nemění.

Plný text amnestie najdete i na našich stránkách

Než položíte dotaz, projděte si celé fórum i další články, kterých je zde dostatek. Najdete tu přehledný Výklad pojmů, Vzory trestních oznámení, odvolání, žádostí a dalších písemností, Odpovědi na nejčastěji kladené dotazy, Popisy nejčastějších trestných činů včetně trestních sazeb, Adresář soudů a mnoho dalšího. Využijte menu v pravém sloupci. Pokud se rozhodnete dotaz položit, přečtěte si také návod na používání tohoto fóra.
1.1.2013
14:30
Tomáš Černý
Host

Zdravím, 
týká se vyhlášená amnestie předběžného rozhodnutí soudu, kterým bylo v prosinci 2012 nezletilé dítě umístěno na 8 týdnů do Dětského diagnostického ústavu? Je nějaká možnost, že se z tama dostane díky amnestii dříve? Jde o kamaráda mého syna, který to tam velmi špatně snáší a byl by radši doma. Děkuji za odpověď, sám se v tomto pořádně nevyznám.

1.1.2013
14:34
admin

Odpovídám
Člen od:
16.10.2008

Tomáš Černý napsal(a)
Zdravím, 
týká se vyhlášená amnestie předběžného rozhodnutí soudu, kterým bylo v prosinci 2012 nezletilé dítě umístěno na 8 týdnů do Dětského diagnostického ústavu?

Ne, to, co popisujete nemá s amnestií nic společného. amnestie se týká uložených trestů, předběžné opatření není trest a ani s trestním řízením to nemá nic společného.

Než položíte dotaz, projděte si celé fórum i další články, kterých je zde dostatek. Najdete tu přehledný Výklad pojmů, Vzory trestních oznámení, odvolání, žádostí a dalších písemností, Odpovědi na nejčastěji kladené dotazy, Popisy nejčastějších trestných činů včetně trestních sazeb, Adresář soudů a mnoho dalšího. Využijte menu v pravém sloupci. Pokud se rozhodnete dotaz položit, přečtěte si také návod na používání tohoto fóra.
1.1.2013
15:16
Sigič
Host

Dobrý den,

týká se amnestie stejně podmínky z PP  jako "klasické" podmínky ?

Časové pásmo:Europe/Prague

Nejvíce uživatelů online: 1460

Právě Online:
15 Host(ů)

Právě prohlíží tuto stránku:
1 Host(ů)

Nejčastější autoři:

VeronikaKo: 28

Sona: 14

JaroslavD: 13

borec1: 12

ivana29: 12