Dobrý den
Neregistrovaný návštěvník

Přihlásit
Fórum je momentálně uzamčené nebo je určeno jen pro čtení

RSS tématu
AMNESTIE 2012
3.1.2012
9:52
admin

Odpovídám
Člen od:
16.10.2008
11

roman napsal(a):

Takze ani zadne propousteni pro ty vzorne a prvne trestane?

Ne, prostě nic.

Než položíte dotaz, projděte si celé fórum i další články, kterých je zde dostatek. Najdete tu přehledný Výklad pojmů, Vzory trestních oznámení, odvolání, žádostí a dalších písemností, Odpovědi na nejčastěji kladené dotazy, Popisy nejčastějších trestných činů včetně trestních sazeb, Adresář soudů a mnoho dalšího. Využijte menu v pravém sloupci. Pokud se rozhodnete dotaz položit, přečtěte si také návod na používání tohoto fóra.
7.1.2012
11:42
Soukupová
Host

Dobrý den

Prosím Vás mohli by jste mi poradit kam se obrátit ???Můj manžel je v řízení zatím to vypadá ,že bude muset nastouipit do výkonu trestu na dva roky .Nikdy trestaný nebyl je to jeho první a doufám ,že i poslední trest.Ráda by jsem se ale obrátila třeba na pana prezidenta aby mu trest změnil na podmínku nebo tak něco .V srpnu 2011 jsem podstoupila amputaci Dolní končetiny a máme dvě malé děti .Jsem na vozíku a nedovedu si představit ,jak to vše b udu zvládat .Doktory děti prostě vše …………Moc prosím o radu předem mnohokrát děkuji .

8.1.2012
18:26
admin

Odpovídám
Člen od:
16.10.2008
13

Soukupová napsal(a):

Dobrý den

Prosím Vás mohli by jste mi poradit kam se obrátit ???

Pokud opravné prostředky (odvolání) v trestním řízení nepomohou, je jedinou možností milost prezidenta republiky. Na něj se může obrátit přímo manžel, nebo i vy, v podstatě kdokoliv. Na žádost o milost není žádný formulář, musíte jenom napsat o jaké soudní rozhodnutí jde (který soud ho vydal a jaká je spisová značka) a uvést důvody, pro které si myslíte, že by milost měla být udělena.

Než položíte dotaz, projděte si celé fórum i další články, kterých je zde dostatek. Najdete tu přehledný Výklad pojmů, Vzory trestních oznámení, odvolání, žádostí a dalších písemností, Odpovědi na nejčastěji kladené dotazy, Popisy nejčastějších trestných činů včetně trestních sazeb, Adresář soudů a mnoho dalšího. Využijte menu v pravém sloupci. Pokud se rozhodnete dotaz položit, přečtěte si také návod na používání tohoto fóra.
9.1.2012
8:39
horvat003
Host
14

htěl byh se zepta jestli byla amnstyje a na kohosevstahovala diky

9.1.2012
8:43
admin

Odpovídám
Člen od:
16.10.2008

horvat003 napsal(a):

htěl byh se zepta jestli byla amnstyje a na kohosevstahovala diky

Kdybyste se přečetl předchozí příspěvky, tak byste zjistil, že poslední amnestie byla v roce 1998, tedy před 14 lety. Pokud vás zajímá, na koho se tato amnestie vztahovala, tak si to můžete přečíst tady.

Časové pásmo:Europe/Prague

Nejvíce uživatelů online: 1460

Právě Online:
33 Host(ů)

Právě prohlíží tuto stránku:
1 Host(ů)

Nejčastější autoři:

VeronikaKo: 28

Sona: 14

JaroslavD: 13

borec1: 12

ivana29: 12