Dobrý den
Neregistrovaný návštěvník





Dobry den, chci se zeptat, mela jsem zakaz rizeni od ledna 2008 na jeden rok, tudiz uz jde o dva a pul roku starou vec. Ridicsky prukaz jsem ale nikomu nedavala, byla jsem mimo CR a nevedela o tom. Nyni po trech letech mi dnes prisel dopis, ze mam ridicsky prukaz do 5ti dnu odevzdat!!! Ja ho u sebe ale nyni nemam a navic mam dva dny pred terminem porodu, takze to do te doby nemohu stihnout! Kazdopadne nechapu z jakeho duvodu mi to posilaji po takove dobe, navic jsem si myslela, ze po tom roce zakazu rizeni mohu zase bez problemu ridit, coz i delam! Takze vazne nevim, mam jim ho tam tedy donest? A co potom, to si ho mam delat znovu, nebo jak to je? Dekuji za co nejrychlejsi odpoved, Petra!
21:00

Odpovídám
16.10.2008

berushga napsal(a):
Takze vazne nevim, mam jim ho tam tedy donest? A co potom, to si ho mam delat znovu, nebo jak to je? Dekuji za co nejrychlejsi odpoved, Petra!
Na vaši otázku bohužel nedokážu odpovědět, nijak to nesouvisí s trestním právem jako takovým, ale jak to popisujete, tak je to nějaké divné. Nejsnáze zjistíte v čem je problém, pokud na úřad přímo zajdete a zeptáte se tam.
13:06

Odpovídám
16.10.2008

Róbert napsal(a):
moze mi ako Slovakovi odebrat vodicak ked mam trvali pobyt na SVK aj obcianstvi
To už není otázka trestního práva, ale práva správního, o tom nerozhodují soudy, ale správní orgány. Nedám vám tedy stoprocentní odpověď, ale na druhou stranu jsem přesvědčen, že je to naprosto v pořádku, nevím, proč byste jako cizinec měl mít po porušení zákona na našem území proti našim občanům nějaké výhody.


Nejvíce uživatelů online: 1460
Právě Online:
13 Host(ů)
Právě prohlíží tuto stránku:
1 Host(ů)
Nejčastější autoři:
VeronikaKo: 28
Sona: 14
JaroslavD: 13
borec1: 12
ivana29: 12
Statistika členů:
Hostů: 1611
Členů: 977
Moderatorů: 1
Administrátorů: 2
Statistika fóra
Skupiny:6
Fóra:18
Témata:432
Příspěvky:7867
Nejnovější členové: yabanci, majdulik22
Moderátoři: admin: 3997
Administrátoři: admin: 3997, martin.sedlacek: 0