Dobrý den
Neregistrovaný návštěvník

Přihlásit
Fórum je momentálně uzamčené nebo je určeno jen pro čtení

RSS tématu
Trest zákazu činnosti - zákaz řízení
30.5.2017
8:10
admin

Odpovídám
Příspěvků: 3997
Člen od:
16.10.2008
Offline
76

Klimek napsal(a)
Zdravim chci se zeptat co mi hrozi kdyz mi byl odebran RP za to ze jsem nalizal kanabis a byl jsem jeste v 6 mesicni podmince bo mi pred 3 mesici vratili RP a predtim mi byl odebran za stejnou vec

Jestli jsem to správně pochopil, tak jste se v době podmíněného upuštění od výkonu zbytku zákazu řízení dopustil dalšího nezákonného jednání, a to navíc opět při řízení vozidla. V tom případě vám hrozí, že znovu přijdete o řidičák na zbytek té doby, o kterou vám ten původní trest zákazu činnosti byl zkrácen a kromě toho vám samozřejmě navíc bude uložen přinejmenším další zákaz řízení za to jednání v podmínce. Podle toho, kolik té marihuany bylo vám bude uložen i další trest (v případě přestupku pokuta až 50.000 Kč, v případě trestného činu podmíněný či nepodmíněný trest odnětí svobody, peněžitý trest, obecně prospěšné práce nebo domácí vězení).

Než položíte dotaz, projděte si celé fórum i další články, kterých je zde dostatek. Najdete tu přehledný Výklad pojmů, Vzory trestních oznámení, odvolání, žádostí a dalších písemností, Odpovědi na nejčastěji kladené dotazy, Popisy nejčastějších trestných činů včetně trestních sazeb, Adresář soudů a mnoho dalšího. Využijte menu v pravém sloupci. Pokud se rozhodnete dotaz položit, přečtěte si také návod na používání tohoto fóra.

Časové pásmo:Europe/Prague

Nejvíce uživatelů online: 1460

Právě Online:
8 Host(ů)

Právě prohlíží tuto stránku:
1 Host(ů)

Nejčastější autoři:

VeronikaKo: 28

Sona: 14

JaroslavD: 13

borec1: 12

ivana29: 12

Statistika členů:

Hostů: 1611

Členů: 977

Moderatorů: 1

Administrátorů: 2

Statistika fóra

Skupiny:6

Fóra:18

Témata:432

Příspěvky:7867

Nejnovější členové: yabanci, majdulik22

Moderátoři: admin: 3997

Administrátoři: admin: 3997, martin.sedlacek: 0