Dobrý den
Neregistrovaný návštěvník

Přihlásit
Fórum je momentálně uzamčené nebo je určeno jen pro čtení

RSS tématu
mezinárodní zatykač
17.12.2016
14:04
admin

Odpovídám
Příspěvků: 3997
Člen od:
16.10.2008
Offline
16

janaci napsal(a)
je tedy možné, že osobu znova zadrží? nebo že je na ni opět vydán zatykač? kam se obrátit? je možné aby fyzická osoba žádala o informace k tomuto případu v Itálii?

Jestliže jde o italské odsouzení, tak se obávám, že tady v ČR se to nevyřeší. Obecně, český soud nemůže zahlazovat zahraniční odsouzení, snad jen za předpokladu, že bylo zapsáno do českého rejstříku trestů na základě rozhodnutí nejvyššího soudu. I v takovém případě ale je podstatné znát datum, kdy byl uložený trest vykonán. A jestliže ten trest byl uložen v Itálii, tak je třeba to řešit právě s italským soudem. Důvod, pro nakonec nedošlo k deportaci z Francie do Itálie, nelze ani odhadovat, to vše opět bude nejlépe vědět právě italský soud. Ten také bude mít informace o dalším možném zadržení nebo o vydání zatykače. Doporučuji tedy obrátit se na italský soud, a to nejlépe prostřednictvím nějakého italského advokáta.

Než položíte dotaz, projděte si celé fórum i další články, kterých je zde dostatek. Najdete tu přehledný Výklad pojmů, Vzory trestních oznámení, odvolání, žádostí a dalších písemností, Odpovědi na nejčastěji kladené dotazy, Popisy nejčastějších trestných činů včetně trestních sazeb, Adresář soudů a mnoho dalšího. Využijte menu v pravém sloupci. Pokud se rozhodnete dotaz položit, přečtěte si také návod na používání tohoto fóra.

Časové pásmo:Europe/Prague

Nejvíce uživatelů online: 1460

Právě Online:
10 Host(ů)

Právě prohlíží tuto stránku:
1 Host(ů)

Nejčastější autoři:

VeronikaKo: 28

Sona: 14

JaroslavD: 13

borec1: 12

ivana29: 12

Statistika členů:

Hostů: 1611

Členů: 977

Moderatorů: 1

Administrátorů: 2

Statistika fóra

Skupiny:6

Fóra:18

Témata:432

Příspěvky:7867

Nejnovější členové: yabanci, majdulik22

Moderátoři: admin: 3997

Administrátoři: admin: 3997, martin.sedlacek: 0