Dobrý den
Neregistrovaný návštěvník

Přihlásit
Fórum je momentálně uzamčené nebo je určeno jen pro čtení

RSS tématu
Zrušení trestnosti řízení bez řidičského průkazu
13.11.2009
23:24
rigondo
Host

NEZLOBTE SE ALE TADY UZ CLOVEK NEVI CEMU MA VERIT ANEBO SI MUSIM OPRAVDU MISLET ZE OTOM NEVI SPOUSTA LIDI JESTLI TA AMNESTIE BUDE NEBO NE VSICHNI PISOU NEBUDE BUDE NECHAPU—— CETL SEM nekteri pachatele trestnich cinu dostanou v lednu 2010 amnestii koho se to tyka jenom veznu anebo i ridice kteri ridili pod vlivem navikove latky je to take trestny cin, i kdis sem nespachal zadnou nehodu a ani nespachal znacnou skodu na cizim majetku, a take sem tam cetl ridicum kteri ridily pod vlivem navikove latky se budou v lednu 2010 skracovat tresty spousta lidi pise ze ne fakt tomu nechapu.budu se tesit na odpoved dekuju.

14.11.2009
12:51
admin

Odpovídám
Příspěvků: 3997
Člen od:
16.10.2008
Offline

rigondo řekl/a:  nechapu.budu se tesit na odpoved dekuju.


Už nevím, jak to napsat. O tom, že by se chystala nějaká amnestie, nic nevím. Amnestii může vyhlásit jen prezident republiky a všichni víme, že ten současný s amnestiemi nijak neplýtvá a nečekám, že by ji měl vyhlásit i teď. I kdyby se nějaká amnestie chystala, tak by to prezident nevytruboval předem do světa, jedná se vždy o utajovanou informaci, která se předem nezveřejňuje. Pokud se mezi lidmi šíří zprávy o amnestii, je to jen fáma (Domnívám se, že pokud by prezident chtěl amnestii vyhlásit, měl by k tomu nejlepší důvod nyní při dvacátem výročí od pádu komunismu - takže třeba se v úterý 17.11. dočkáte). Od nového roku pouze začne platit nový trestní zákon, podle něhož nebude trestné řízení bez řidičského oprávnění, ale řízení v opilosti nebo řízení v zákazu trestné bude, takže není důvod, aby se v těchto případech rušily nebo zkracovaly tresty.

Než položíte dotaz, projděte si celé fórum i další články, kterých je zde dostatek. Najdete tu přehledný Výklad pojmů, Vzory trestních oznámení, odvolání, žádostí a dalších písemností, Odpovědi na nejčastěji kladené dotazy, Popisy nejčastějších trestných činů včetně trestních sazeb, Adresář soudů a mnoho dalšího. Využijte menu v pravém sloupci. Pokud se rozhodnete dotaz položit, přečtěte si také návod na používání tohoto fóra.
14.11.2009
12:57
rigondo
Host
18

dobry den coje to za zakon uplne hloupost!takze ridici kteri ridily bez ridickeho opravneni a dostaly za to trest zakaz rizeni na dobu treba 1 roku tak od prvniho ledna 2010 se jim tento trest  zrusi hmmmhmm, ale ti kteri ridily s ridicakem a dostaly zakaz tak v lednu 2010 se jim uz trest rusit nebude co to je za blbost rikam kdis jim tak vsem,vezni taky spachaly trestny cin a vlednu sou volni ridici pod vlivem navikove latky je take trestnej cin takze tady se rusit nic nebude???? toto kdybich vedel tak si ridicak nedelam jezdil bich bez ridicaku samozrejme be z alkoholu dostal bych zakaz a vlednu by se mi zrusil! nnezdase vam ze je to blbost?dekuju predem za odpoved.

14.11.2009
13:07
rigondo
Host

dekuju za odpoved ja vam verim,ale nechapu proc pisou na internetove stranky ze se budou skracovat tresty, a a ze tam proste je nejaka mala amnestie na trestne ciny, ti ktery dostaly zakaz za prestupek se jim v lednu nic rusit nebude pokud to neni dano soudem jeto psano i v tehle diskusi.vim je to mozna blbost resit, ale uz jenom ten bodovi sistem spoustu lidem znicil zivot bez prace…atd.

17.12.2009
17:32
DP
Host
20

Dobrý den, mému synovi byla proměněna 2,5 letá podmínka za maření úředního rozhodnutí. Chtěla bych se zeptat, zda si může zažádat o podmínečné propuštění a pokud ano, tak kdy anebo zda si může zažádat o mírnější typ věznice. Syn má za sebou 1 rok trestu. Děkuji za odpověď.

Časové pásmo:Europe/Prague

Nejvíce uživatelů online: 1460

Právě Online:
18 Host(ů)

Právě prohlíží tuto stránku:
1 Host(ů)

Nejčastější autoři:

VeronikaKo: 28

Sona: 14

JaroslavD: 13

borec1: 12

ivana29: 12

Statistika členů:

Hostů: 1611

Členů: 977

Moderatorů: 1

Administrátorů: 2

Statistika fóra

Skupiny:6

Fóra:18

Témata:432

Příspěvky:7867

Nejnovější členové: yabanci, majdulik22

Moderátoři: admin: 3997

Administrátoři: admin: 3997, martin.sedlacek: 0