Dobrý den
Neregistrovaný návštěvník

Přihlásit
Fórum je momentálně uzamčené nebo je určeno jen pro čtení

Dopravní nehoda
19.5.2017
16:01
Luděk 81
Host

Dobrý den,měl jsem dopravní nehodu s chodcem.Vjel sem na přechod pro chodce a chodec tam teprve vkročil a nevěnoval pozornost a koukal do země a ještě k tomu nelefonoval.Do spisů napsal že jsem nedával pozor a nabral sem ho v půlce přechodu,ale já chodce nabral na konci přechodu a jen na levé světlo,chodec šel z leva.Sám se zvedl a ptal sem se zda je v pořádku ale chodec odešel po svých a šel hned do vchodu k matce.asi po půl hodině si zavolal zachranku a pčr a byl sem obviněný z trestného činu z ublížení na zdravi z nedbalosti.Jdu za 14 dní na výslech ale sem už obviněný,Chci se zeptat zda mám bojovat když tam nejsou kamery a chodec tvrdí mou nepozornost ale co napsal do spisů jsou samé lži,jell sem cca 8km v hodině možná ani ne,byl to rozjezd na první stůpen převodovky u auta.Předem Děkuji za odpověd.

21.5.2017
16:28
admin

Odpovídám
Člen od:
16.10.2008

Luděk 81 napsal(a)
Dobrý den,měl jsem dopravní nehodu s chodcem.Vjel sem na přechod pro chodce a chodec tam teprve vkročil a nevěnoval pozornost a koukal do země a ještě k tomu nelefonoval.Do spisů napsal že jsem nedával pozor a nabral sem ho v půlce přechodu,ale já chodce nabral na konci přechodu a jen na levé světlo,chodec šel z leva.Sám se zvedl a ptal sem se zda je v pořádku ale chodec odešel po svých a šel hned do vchodu k matce.asi po půl hodině si zavolal zachranku a pčr a byl sem obviněný z trestného činu z ublížení na zdravi z nedbalosti.Jdu za 14 dní na výslech ale sem už obviněný,Chci se zeptat zda mám bojovat když tam nejsou kamery a chodec tvrdí mou nepozornost ale co napsal do spisů jsou samé lži,jell sem cca 8km v hodině možná ani ne,byl to rozjezd na první stůpen převodovky u auta.Předem Děkuji za odpověd.

Promiňte, ale na vaši otázku lze těžko odpovědět. Tohle všechno musíte říct policii, ta si případně přizve znalce, který průběh nehody spočítá. Doporučuji si vzít advokáta, bude to jednodušší.

Než položíte dotaz, projděte si celé fórum i další články, kterých je zde dostatek. Najdete tu přehledný Výklad pojmů, Vzory trestních oznámení, odvolání, žádostí a dalších písemností, Odpovědi na nejčastěji kladené dotazy, Popisy nejčastějších trestných činů včetně trestních sazeb, Adresář soudů a mnoho dalšího. Využijte menu v pravém sloupci. Pokud se rozhodnete dotaz položit, přečtěte si také návod na používání tohoto fóra.

Časové pásmo:Europe/Prague

Nejvíce uživatelů online: 1460

Právě Online:
15 Host(ů)

Právě prohlíží tuto stránku:
1 Host(ů)

Nejčastější autoři:

VeronikaKo: 28

Sona: 14

JaroslavD: 13

borec1: 12

ivana29: 12