Dobrý den
Neregistrovaný návštěvník

Přihlásit
Fórum je momentálně uzamčené nebo je určeno jen pro čtení

RSS tématu
Změna paušálu T-mobile
1.1.2010
16:12
lada
Host

Dobrý den.Chtěla bych se zeptat jak se můžu bránit proti tomu,když na mé jméno jakási osoba udělala dluh a já nemám žádný doklad o tom, že s tím nemám nic společného?aby ste tomu rozuměl/a. Já jsem si zhruba před třemi lety vzala od pouličních prodejců paušál od společnosti T-mobile a jako doklad jsem předložila svůj OP. Po třech měsících jsem si uvědomila, že ten paušál pro mě není výhodný a tak jsem ho přenechala kamarádce.Zašli jsme společně do pobočky T-mobile a tam jsme chtěli stornovat mou smlouvu a následně sme jí chtěli nechat přepsat na ní.Jenže ten prodejce nám řekl, že to bohužel není možné,ale že to můžeme změnit prostřednictvím internetu.

Tak sme to také udělali, ona tam napsala své jméno, rod.číslo a svou adresu a prostřednictvím e-mailu jí bylo sděleno,že její požadavek byl schválen a přijat. Ona ten paušál používala 2,5 roku a veškeré faktury chodili na její jméno a na její adresu. Jenže po těch skoro 3letech nezaplatila asi 2nebo3faktury a na upomínky také nereagovala. A zhruba před 2 týdny se mi ozvali ze společnosti na vymáhání pohledávek, že ten dluh musím zaplatit já. Přitom já stím nemám nic společného. Volala jsem tedy na společnost T-mobile abych se jich na to zeptala,ale odmítli se o tom semnou bavit. S té již bývalé kamarádky ty peníze,ale nemůžu dostat a přitom to mělo být zaplaceno do konce roku,jedná se o částku 5.136Kč. Chtěla jsem se tedy zeptat zda když na ní podám trestní oznámení tak jestli mám nějakou šanci uspět,popřípadě zda-li z ní ty peníze vymámím,když nemám žádný doklad o tom,že to tak skutečně bylo.Předem vám děkuji za odpověď. S pozdravem

 

2.1.2010
15:53
admin

Odpovídám
Příspěvků: 3997
Člen od:
16.10.2008
Offline

Vaše otázka se bohužel nijak netýká trestního řízení, proto byla přesunuta do Lampárny.

Než položíte dotaz, projděte si celé fórum i další články, kterých je zde dostatek. Najdete tu přehledný Výklad pojmů, Vzory trestních oznámení, odvolání, žádostí a dalších písemností, Odpovědi na nejčastěji kladené dotazy, Popisy nejčastějších trestných činů včetně trestních sazeb, Adresář soudů a mnoho dalšího. Využijte menu v pravém sloupci. Pokud se rozhodnete dotaz položit, přečtěte si také návod na používání tohoto fóra.

Časové pásmo:Europe/Prague

Nejvíce uživatelů online: 1460

Právě Online:
8 Host(ů)

Právě prohlíží tuto stránku:
1 Host(ů)

Nejčastější autoři:

VeronikaKo: 28

Sona: 14

JaroslavD: 13

borec1: 12

ivana29: 12

Statistika členů:

Hostů: 1611

Členů: 977

Moderatorů: 1

Administrátorů: 2

Statistika fóra

Skupiny:6

Fóra:18

Témata:432

Příspěvky:7867

Nejnovější členové: yabanci, majdulik22

Moderátoři: admin: 3997

Administrátoři: admin: 3997, martin.sedlacek: 0