Dobrý den
Neregistrovaný návštěvník

Přihlásit
Fórum je momentálně uzamčené nebo je určeno jen pro čtení

RSS tématu
Zadržování dokladů
11.12.2008
11:02
Barbara
Host

Ja jsem k tomu moc toho nenapsala.Ale nedavno jsme se vratili ze zahranici mame 2 male deti na ktere si mam nebo spise bych mela vyridit materskou.Jelikoz mi rodne listy nechce vydat tak si to vyridit nemohu.Vzhledem k tomu taky bydlime u rodicu meho pritele ja mam trvale bydliste nekde jinde a oni chcou ze bych deti napsala zde na jejich adresu coz mi pripada trochu divne.Ja si zde o trvaly pobyt nemuzu zadat jelikoz mi to jeho otec nepovoli.Jelikoz jsem nedala souhlas k tomu aby deti zde zaregistrovali tak mi jeho otec rekl ze mam platit najemne, elektriku,plyn atd.ale z ceho mam vzit penize kdyz mne nenechaji ani si tu materskou vyridit.Poradte mi prosim Vas co mam delat v takove situaci.

11.12.2008
12:09
admin

Odpovídám
Příspěvků: 3997
Člen od:
16.10.2008
Offline

Barbara řekl/a:

.Poradte mi prosim Vas co mam delat v takove situaci.


Chápu vaši svízelnou situaci, ale to již nejsou otázky trestního práva, proto jsem dotaz přesunul do rubriky Lampárna, třeba se najde někdo, kdo bude schopen vám odpovědět.

Než položíte dotaz, projděte si celé fórum i další články, kterých je zde dostatek. Najdete tu přehledný Výklad pojmů, Vzory trestních oznámení, odvolání, žádostí a dalších písemností, Odpovědi na nejčastěji kladené dotazy, Popisy nejčastějších trestných činů včetně trestních sazeb, Adresář soudů a mnoho dalšího. Využijte menu v pravém sloupci. Pokud se rozhodnete dotaz položit, přečtěte si také návod na používání tohoto fóra.
1.12.2014
20:41
Libor
Host

Dobrý den, v majetkovém vyrovnání, po rozvodu, že psáno, že po splacení leasingu budu výhradním majitelem auta já, ale nyní je ještě auto leasingové společnosti a auto je psáno na ex manželku. Potřebuji udělat STK, leasingová spol. poslala velký technický průkaz ex manželce a ona mi ho nechce vydat. Prosím poraďte mi, jak se můžu bránit, abych techničák dostal? Předem Vám děkuji za odpověď Libor

Časové pásmo:Europe/Prague

Nejvíce uživatelů online: 1460

Právě Online:
16 Host(ů)

Právě prohlíží tuto stránku:
1 Host(ů)

Nejčastější autoři:

VeronikaKo: 28

Sona: 14

JaroslavD: 13

borec1: 12

ivana29: 12

Statistika členů:

Hostů: 1611

Členů: 977

Moderatorů: 1

Administrátorů: 2

Statistika fóra

Skupiny:6

Fóra:18

Témata:432

Příspěvky:7867

Nejnovější členové: yabanci, majdulik22

Moderátoři: admin: 3997

Administrátoři: admin: 3997, martin.sedlacek: 0