Dobrý den
Neregistrovaný návštěvník

Přihlásit
Fórum je momentálně uzamčené nebo je určeno jen pro čtení

RSS tématu
Vzdat se Ceskeho obcanstvi
23.4.2015
16:03
Neobčan
Host

Jak to tak sleduji,jde tu jasně vidět banda odborníků a "právníků". Pozbytí státního občanství je samozřejmě v tomto Kocourkově ošetřeno tak aby občan,rozuměno - majetek ,nemohl jen tak tento koncentrační tábor opustit. Ovšem kocourkovští zapoměli na jednu podstatnou věc a to na tu,že ČR a světe div se je VÁZÁNA mez právem,různýmí umluvami.Takže ano jde to,vzdát se občanství kocourkova,ovšem pak musíte mít jistotu,že bez občanského průkazu,nebudete mít v kocourkově žádné práva.Takže jedině cesta mimo Čr a tam skutečně žít.
A jak na to?
Jednoduše,jak bývá zvykem v tomto koncentračním táboře o nás bez nás.
Takže rok 1989 myslíte si že je ošetřeno zákonem důkladně to,že občan ČSSR byl automaticky tzv převeden do oVčanství ČSFR či jak to už bylo.Byl ale s klasickými dírami v zákoně.
Poté po rozdělení Československa to samé.
Dále je tu možnost dovolání se na kvalitu života zde v Čr.Ovšem to už vyžaduje oborvské množství peněz na právníky.Jelikož se jedná ryze o totalitní zřízení se znaky koncentračního tábora tak i na toto lze "zaůtočit" Myslete si co chcete,ale já to tak udělal a šlo to,a ještě to rádi ututlali.
Rád bych pomohl těm.kteří musejí setrvat v koncentračním táboře s názvem Česká Republika,kde právo neexistuje,resp jej navrhuji dynastovaní poslanci a podobná individua.Kde právo je výklad jen pro organizovaný zločin,mafii seskupující se v lavicích s nazvy jako senát,komroy parlamentu,a pak nedej bože justiční mafie.
Rád bych inicioval petici s názvem Nechceme žít v koncentračním táboře česká republika.
Myslím si že by to bylo zajímavé.
Tu petici založím s tím,že k ní bude množství rad,jak se náležitě zbavit vazalství a odtrhnout od ryzího vykořistování lidí co chtějí žít a NEMOHOU ZA TO,ŽE SE NARODILI V KONCENTRAČNÍM TÁBOŘE .
Všem hodným lidem od srdce přeji aby stihli tuto pátou kolonu opustit za včasu .

Časové pásmo:Europe/Prague

Nejvíce uživatelů online: 1460

Právě Online:
13 Host(ů)

Právě prohlíží tuto stránku:
1 Host(ů)

Nejčastější autoři:

VeronikaKo: 28

Sona: 14

JaroslavD: 13

borec1: 12

ivana29: 12

Statistika členů:

Hostů: 1611

Členů: 977

Moderatorů: 1

Administrátorů: 2

Statistika fóra

Skupiny:6

Fóra:18

Témata:432

Příspěvky:7868

Nejnovější členové: yabanci, majdulik22

Moderátoři: admin: 3997

Administrátoři: admin: 3997, martin.sedlacek: 0