Dobrý den
Neregistrovaný návštěvník

Přihlásit
Fórum je momentálně uzamčené nebo je určeno jen pro čtení

RSS tématu
Výživné z vězení
20.9.2012
10:53
Eva Š.
Host

S ex přítelem mám 5letého  syna na kterého platil výživné až po nařízení exekuce  srážkami se mzdy pokud pracoval,ale teď mám nastoupit do výkonu trestu na 8 let ,ale ne pro neplacení výživného.Moje otázka se vztahuje k jeho majetku od jeho rodičů jsem se dozvěděla že bude prodávat svůj majetek byt,auto a chce si s něho uhradit dluhy před nástupem trestu kde a jaká je možnost podat nějaký návrh na placení výživného z tohoto prodeje,a ještě je tu možnost že bude byt pronajímat pokud ho neprodá za určitou částku můžu někde uplatit toto že příjem bude mít  i když bude ve výkonu trestu a příjem bude mít z pronájmu bytu?děkuji za včasnou odpověď

23.9.2012
19:55
admin

Odpovídám
Příspěvků: 3997
Člen od:
16.10.2008
Offline

Promiňte, ta otázka se týká výlučně výživného a to že otec dítěte nastupuje do výkonu trestu odnětí svobody, na to nemá žádný vliv. Nejedná se tedy o tematiku trestního práva. Doporučuji co nejrychleji podat návrh na exekuci, a to buď u soudu nebo u soukromého exekutora. Pomůže vám s tím advokát, případně vám radu dají i na oddělení péče o děti na městském úřadu.

Než položíte dotaz, projděte si celé fórum i další články, kterých je zde dostatek. Najdete tu přehledný Výklad pojmů, Vzory trestních oznámení, odvolání, žádostí a dalších písemností, Odpovědi na nejčastěji kladené dotazy, Popisy nejčastějších trestných činů včetně trestních sazeb, Adresář soudů a mnoho dalšího. Využijte menu v pravém sloupci. Pokud se rozhodnete dotaz položit, přečtěte si také návod na používání tohoto fóra.

Časové pásmo:Europe/Prague

Nejvíce uživatelů online: 1460

Právě Online:
8 Host(ů)

Právě prohlíží tuto stránku:
1 Host(ů)

Nejčastější autoři:

VeronikaKo: 28

Sona: 14

JaroslavD: 13

borec1: 12

ivana29: 12

Statistika členů:

Hostů: 1611

Členů: 977

Moderatorů: 1

Administrátorů: 2

Statistika fóra

Skupiny:6

Fóra:18

Témata:432

Příspěvky:7867

Nejnovější členové: yabanci, majdulik22

Moderátoři: admin: 3997

Administrátoři: admin: 3997, martin.sedlacek: 0