Dobrý den
Neregistrovaný návštěvník

Přihlásit
Fórum je momentálně uzamčené nebo je určeno jen pro čtení

RSS tématu
úmyslné ublížení na zdraví
9.5.2013
13:19
Jaroslava Šárová
Host

Dostala jsem pěstí do obličeje, letěla jsem 2,5metru na zed a spadla na schody, ležela jsem s otřese mozku v nemocnici, zhoršil se mi sluch přes 5 % a dodnes mám zdravotní problémy, k lékaři s tím chodím pravidelně, kvůli rozhodnutí Magistrátu v můj neprospěch, se léčím na psychiatrii, užívám léky. Policie předala moje trestní oznámení Magistrátu v Teplicích, a protože útočníka svědci lhali, byl zproštěn vinny. Podala jsem tr.oznámení pro křivé svědectví, kdy je Magistrát v Teplicích také zprostil vinny, přestože jsem měla přímé svědky, kteří vždy vypovídali pravdivě. Magistrát  projednával mé oznámení, poprvé za 4měsíce, podruhé za 8měsíců od podání trestního oznámení. Chci podat žalobu na útočníka k soudu pro - úmyslné ublížení na zdraví, a protože mám malý důchod, chci jej napsat sama, potřebuji vzor žaloby. Poslední vyrozumění od Magistrátu jsem obdržela 2.5.2013, napsané bylo 29.4.2013. Zproštění vinny útočníka se jmenovalo - rozhodnutí, trestní projednávání křivého svědectví útočníkova svědků se jmenuje -  vyrozumění. Můžu žalovat i Magistrát? děkuji Jaroslava Šárová Teplice

9.5.2013
13:45
admin

Odpovídám
Příspěvků: 3997
Člen od:
16.10.2008
Offline

Jaroslava Šárová napsal(a)
Můžu žalovat i Magistrát? děkuji Jaroslava Šárová Teplice

Žalovat můžete, koho chcete - konkrétní lidi, stát, město. Půjde ale o občanskoprávní žalobu, s trestním právem to nemá nic společného, tedy to není nic pro naše stránky.

Než položíte dotaz, projděte si celé fórum i další články, kterých je zde dostatek. Najdete tu přehledný Výklad pojmů, Vzory trestních oznámení, odvolání, žádostí a dalších písemností, Odpovědi na nejčastěji kladené dotazy, Popisy nejčastějších trestných činů včetně trestních sazeb, Adresář soudů a mnoho dalšího. Využijte menu v pravém sloupci. Pokud se rozhodnete dotaz položit, přečtěte si také návod na používání tohoto fóra.

Časové pásmo:Europe/Prague

Nejvíce uživatelů online: 1460

Právě Online:
10 Host(ů)

Právě prohlíží tuto stránku:
1 Host(ů)

Nejčastější autoři:

VeronikaKo: 28

Sona: 14

JaroslavD: 13

borec1: 12

ivana29: 12

Statistika členů:

Hostů: 1611

Členů: 977

Moderatorů: 1

Administrátorů: 2

Statistika fóra

Skupiny:6

Fóra:18

Témata:432

Příspěvky:7867

Nejnovější členové: yabanci, majdulik22

Moderátoři: admin: 3997

Administrátoři: admin: 3997, martin.sedlacek: 0