Dobrý den
Neregistrovaný návštěvník

Přihlásit
Fórum je momentálně uzamčené nebo je určeno jen pro čtení

RSS tématu
Stalking?
14.2.2011
21:39
Hindi

Jen se ptám
Příspěvků: 1
Člen od:
28.1.2011
Offline

Dobrý večer,ráda bych se zeptala,jak mám řešit tuto situaci?

Již více jak půl roku,žiji s přítelem.Asi tak po měsíci našeho vztahu,se zde objevila jeho ex- přítelkyně se kterou již více jak rok není.Ta jak se dozvěděla o jeho novém vztahu,snaží se nám jej co nejvíce znepříjemnit. Nevím odkud na mne vzala tel.číslo,ale jistou dobu,mne neustále prozvání i třeba 60x za večer a noc.Nikdy však z viditelného čísla ale z "utajovaného",stejně tak prozvání i mého přítele.Za víkend jsme měly dohromady například i 280 takových to prozvonění.Stejně tak na pevnou linku,kterou nemám nikde ani zapsanou či veřejnou. Také jsme zjistili,že příteli byla bez jeho vědomí aktivována služba na telefonu,která má nejspíše podávat informace o jeho pohybu.Což jsme zjistili z několika jejích sms ve znění " teď jsi tam a teď támhle…"Podle všeho má v tomto prsty nynější její přítel,policista,bohužel ale neznáme jeho jméno.V neposlední řadě mi už i 2x zvonila v noci na domovní zvonek.Myslela jsem,že jí to časem přestane bavit.A opravdu přestalo,totiž ve chvíli,kdy přítel nastoupil na 3 měsíce do výkonu trestu.Nyní se blíží jeho propuštění a prozvánění mého čísla znovu začalo. Opět "utajované".Dá se proti tomuto nějak bránit a může být použito jako důkaz uložení těchto prozvánění,i když jsou z "utajovaného čísla" ?

Moc děkuji předem za odpověď popřípadě radu.

15.2.2011
19:29
admin

Odpovídám
Příspěvků: 3997
Člen od:
16.10.2008
Offline

Hindi napsal(a):

Dobrý večer,ráda bych se zeptala,jak mám řešit tuto situaci?

Již více jak půl roku,žiji s přítelem.Asi tak po měsíci našeho vztahu,se zde objevila jeho ex- přítelkyně se kterou již více jak rok není.Ta jak se dozvěděla o jeho novém vztahu,snaží se nám jej co nejvíce znepříjemnit. Nevím odkud na mne vzala tel.číslo,ale jistou dobu,mne neustále prozvání i třeba 60x za večer a noc.Nikdy však z viditelného čísla ale z "utajovaného",stejně tak prozvání i mého přítele.Za víkend jsme měly dohromady například i 280 takových to prozvonění.Stejně tak na pevnou linku,kterou nemám nikde ani zapsanou či veřejnou. Také jsme zjistili,že příteli byla bez jeho vědomí aktivována služba na telefonu,která má nejspíše podávat informace o jeho pohybu.Což jsme zjistili z několika jejích sms ve znění " teď jsi tam a teď támhle..."Podle všeho má v tomto prsty nynější její přítel,policista,bohužel ale neznáme jeho jméno.V neposlední řadě mi už i 2x zvonila v noci na domovní zvonek.Myslela jsem,že jí to časem přestane bavit.A opravdu přestalo,totiž ve chvíli,kdy přítel nastoupil na 3 měsíce do výkonu trestu.Nyní se blíží jeho propuštění a prozvánění mého čísla znovu začalo. Opět "utajované".Dá se proti tomuto nějak bránit a může být použito jako důkaz uložení těchto prozvánění,i když jsou z "utajovaného čísla" ?

Moc děkuji předem za odpověď popřípadě radu.

Obraťte se na policii, ta by mohla mít prostředky, jak vám pomoci, můžete se obrátit i na vašeho operátora, předpokládám, že i on má možnosti, jak nechtěným hovorům zabránit.

Než položíte dotaz, projděte si celé fórum i další články, kterých je zde dostatek. Najdete tu přehledný Výklad pojmů, Vzory trestních oznámení, odvolání, žádostí a dalších písemností, Odpovědi na nejčastěji kladené dotazy, Popisy nejčastějších trestných činů včetně trestních sazeb, Adresář soudů a mnoho dalšího. Využijte menu v pravém sloupci. Pokud se rozhodnete dotaz položit, přečtěte si také návod na používání tohoto fóra.

Časové pásmo:Europe/Prague

Nejvíce uživatelů online: 1460

Právě Online:
9 Host(ů)

Právě prohlíží tuto stránku:
1 Host(ů)

Nejčastější autoři:

VeronikaKo: 28

Sona: 14

JaroslavD: 13

borec1: 12

ivana29: 12

Statistika členů:

Hostů: 1611

Členů: 977

Moderatorů: 1

Administrátorů: 2

Statistika fóra

Skupiny:6

Fóra:18

Témata:432

Příspěvky:7867

Nejnovější členové: yabanci, majdulik22

Moderátoři: admin: 3997

Administrátoři: admin: 3997, martin.sedlacek: 0