Dobrý den
Neregistrovaný návštěvník

Přihlásit
Fórum je momentálně uzamčené nebo je určeno jen pro čtení

RSS tématu
krádež zlata
18.8.2011
19:11
Marcela
Host

Dobrý den, před měsícem, nám hlídal švagr našeho syna, během té doby odcizil zlato v hodnotě 20 000 Kč, vše popřel, podala jsem na něho treestní oznámení, jelikož švagr je bez práce, napadlo nás, že může být zlato v místních zastavárnách, hned u 3 jsem měla štěstí a zástavník nám řekl že na jeho jméno tam je zlatý prsten, po požádání mi ho ukázal a byl můj, ihned jsem volala policií a ti ten prsten zadržely.Švagr, ale ted u výslechu začal tvrdit, že ten den byl opravdu u nás požádat o půjčku, mi jsme ho odmítly, že nemáme, ale ihned nabídly zmiňované zlato k zástavě, že ho, ale musí pak vyzvednout, což se vůbec nezakládá samozřejmě na pravdě.Švagr byl už jednou trestně stíhán, kdy odcizil bankom.kartu své matce a vybral s ní veškerou hotovost, dostal podmínku na 1 rok, která mu už skončila, mám obavy, že tentokrát mu to projde s tím, že je to slovo proti slovu.Můžete mi poradit, jak se bránit či připravit co mě může čekat u soudního líčení, které doufám proběhne a jak se mám bránit proti jeho lživé výpovědi?

18.8.2011
19:17
admin

Odpovídám
Příspěvků: 3997
Člen od:
16.10.2008
Offline

Marcela napsal(a):

Můžete mi poradit, jak se bránit či připravit co mě může čekat u soudního líčení, které doufám proběhne a jak se mám bránit proti jeho lživé výpovědi?

Promiňte, ale konkrétní případy tady neřešíme, účelem těchto stránek je poskytnout lidem informace o tom, jak to v trestním řízení chodí. Právní poradenství v konkrétních kauzách tady neposkytujeme, to se musíte obrátit na advokáta. Obecně určitě najdete něco v tomto fóru a i v našich článcích, týkajících se poškozených, souhrnně je to základní shrnuto v tomto.

Než položíte dotaz, projděte si celé fórum i další články, kterých je zde dostatek. Najdete tu přehledný Výklad pojmů, Vzory trestních oznámení, odvolání, žádostí a dalších písemností, Odpovědi na nejčastěji kladené dotazy, Popisy nejčastějších trestných činů včetně trestních sazeb, Adresář soudů a mnoho dalšího. Využijte menu v pravém sloupci. Pokud se rozhodnete dotaz položit, přečtěte si také návod na používání tohoto fóra.

Časové pásmo:Europe/Prague

Nejvíce uživatelů online: 1460

Právě Online:
12 Host(ů)

Právě prohlíží tuto stránku:
1 Host(ů)

Nejčastější autoři:

VeronikaKo: 28

Sona: 14

JaroslavD: 13

borec1: 12

ivana29: 12

Statistika členů:

Hostů: 1611

Členů: 977

Moderatorů: 1

Administrátorů: 2

Statistika fóra

Skupiny:6

Fóra:18

Témata:432

Příspěvky:7867

Nejnovější členové: yabanci, majdulik22

Moderátoři: admin: 3997

Administrátoři: admin: 3997, martin.sedlacek: 0