Dobrý den
Neregistrovaný návštěvník

Přihlásit
Fórum je momentálně uzamčené nebo je určeno jen pro čtení

RSS tématu
Extremismus
1.4.2014
13:25
Jakub

Jen se ptám
Příspěvků: 1
Člen od:
1.4.2014
Offline

Dobrý den,  měl bych dotaz ohledně tématu na extrémismus. Mám zájem a zároveň můj cil je dostat se k ozbrojeným složkám ( policie, vojsko ). Je to už pár let kdy jsem se dostal nešťastnou náhodou do potyčky právě s extrémisty.Poté přijeli policisté a proběhla běžná kontrola po němž následujícich pár dní byly vyslechy všech přítomných.Bojím se , že jsem zapsaný jako extrémista. Chtěl bych se zeptat, zda se to po nějaký době smaže( tedy jestli to tam mám napsaný ) a nebo jestli se to dá při výběru na již uvedené ozbrojené složky nějak zohlednit, když už je to pár let.A nebo se dá požádat o vymazání v případě že bych tam nějaký záznam měl, což mě vede k dalsí otázcě, jestli se to dá nějak zjistit, zda tam neco mám.  Prosím odepište mi na emai (jak.mader@centrum.cz ‌ )  Děkuji

2.4.2014
12:30
admin

Odpovídám
Příspěvků: 3997
Člen od:
16.10.2008
Offline

Jakub napsal(a)
.Bojím se , že jsem zapsaný jako extrémista. Chtěl bych se zeptat, zda se to po nějaký době smaže( tedy jestli to tam mám napsaný ) a nebo jestli se to dá při výběru na již uvedené ozbrojené složky nějak zohlednit, když už je to pár let.

O evidenci extremistů nic neví. Jestli jsem to správně pochopil  tak jste nebyl v souvislosti s vámi popisovanou událostí stíhán a odsouzen. To znamená, že to nemáte zapsáno v rejstříku trestů. O tom, zda se vede nějaká evidence extremistů, nic nevím, pravděpodobně něco podobného mají podchyceny tajné služby, s trestním řízením to ale nijak nesouvisí.

Než položíte dotaz, projděte si celé fórum i další články, kterých je zde dostatek. Najdete tu přehledný Výklad pojmů, Vzory trestních oznámení, odvolání, žádostí a dalších písemností, Odpovědi na nejčastěji kladené dotazy, Popisy nejčastějších trestných činů včetně trestních sazeb, Adresář soudů a mnoho dalšího. Využijte menu v pravém sloupci. Pokud se rozhodnete dotaz položit, přečtěte si také návod na používání tohoto fóra.

Časové pásmo:Europe/Prague

Nejvíce uživatelů online: 1460

Právě Online:
13 Host(ů)

Právě prohlíží tuto stránku:
1 Host(ů)

Nejčastější autoři:

VeronikaKo: 28

Sona: 14

JaroslavD: 13

borec1: 12

ivana29: 12

Statistika členů:

Hostů: 1611

Členů: 977

Moderatorů: 1

Administrátorů: 2

Statistika fóra

Skupiny:6

Fóra:18

Témata:432

Příspěvky:7867

Nejnovější členové: yabanci, majdulik22

Moderátoři: admin: 3997

Administrátoři: admin: 3997, martin.sedlacek: 0