Dobrý den
Neregistrovaný návštěvník

Přihlásit

Zapomenuté heslo?

RSS tématu
100dní trestu
30.7.2011
15:04
jirulaa3deti

Jen se ptám
Člen od:
30.7.2011

Zdravím tady všechny, dostala jsem se k těmto stránkám, díky tomu, že uvažuju nad tím, napsat do prezidentské kanceláře o propuštění nebo zmírněnej trest druha z výkonu trestu.A tak jsem hledala jak na to, co všechno musím uvést.Myslíte,. že si přilepšíme?Hlavní důvod je ten, že jsem zůstala sama se 3 dětma a on chodil do práce, ve které s ním byl pan šéf, velice spokojenej.My jsme zůstali sami.Trest vychází něco ke 4 měsícům, jenže si myslím, že dostane flák za úřední maření a vyhýbání se trestu, to vyhýbání bylo 3letý.Sami jsme si ani neuměli představit, že by měl nastoupit dobrovolně, tak to bude týden v pondělí, co si pro něj přišli od kriminálky.Jo a trest je za řízení vozidla bez oprávnění, po sléze zákaz, jeho porušení a maření+ vyhýbání se trestu.Jo a teď teda si vzpomínám, měl oddělat prospěšný práce, což taky neudělal.Tak co myslíte:-)Díky za každou odpověď.Jiřina

7.1.2012
1:25
Pepek
Host

Napište kam chcete - nebo asi už jste napsala, ale nedá mi to: Proč, když už si vysloužil 100 dní nepodmíněně, proč na těch 100 dní nenastoupil v termínu - potom něco po půlce mohl být venku, teda pokud by tam nedělal bordel. Takhle si to vyžere/vyžral minimálně dvojnásob a propuštění v půlce asi nehrozí/lo ... Vymazlili jste si to, místo min.50 dní vytuněno na min. 200 dnů - čtyřnásobek. Ale jo, když je tupá hlava, trpí celej člověk, v tomhle případě celá "rodina"

Časové pásmo:Europe/Prague

Nejvíce uživatelů online: 1460

Právě Online:
17 Host(ů)

Právě prohlíží tuto stránku:
1 Host(ů)

Nejčastější autoři:

VeronikaKo: 28

Sona: 14

JaroslavD: 13

borec1: 12

ivana29: 12