Dobrý den
Neregistrovaný návštěvník

Přihlásit
Fórum je momentálně uzamčené nebo je určeno jen pro čtení

RSS tématu
§ 345 křivé obvinění
2.8.2013
14:26
Peťka
Host

Dobrý den. Mám takovej dotaz: stahuje se § 345 3/c) na to abych podal žalobu proti mé bejvalé přítelkyni, když mě křivě obvinila před policií o tom že jsem ji napad a mlatil? ...jak mám popř. dále postupovat? \"Děkuji.\"

3.8.2014
17:12
Kateřina
Host

Dobrý den chtěla bych poprosit o radu jak a co napsat do trestního oznámení. Moje matka mi asi před osmi lety začala dělat problémy a byla schopná udělat nebo říct naprosto cokoliv, šlo o moji dceru kterou chtěla získat do své péče a mně se jednoduše zbavit a tak když viděla že soudy se táhnou a že nemá šanci mě o dceru připravit tak uvedla že v bytě kde bydlím se svou dcerou vyrábím drogy které také prodávám a že já sama jsem narkomanka. Tuto věc musela prošetřit kriminální policie která věc odložila jelikož se tato věc neprokázala a já jsem pul roku dobrovolně docházela na testy abych u soudu mohla prokázat i to že nejsem drogově závislá. Když ji tento pokus nevyšel a u sodu nijak nepomohl přišlo další trestní oznámení....je to až neskutečné......obvinila mě ze sexuálního zneužívání mé dcery. Toto také prošetřovala krim. policie. Dcera také musela ve svých 3 letech podstoupit gin. prohlídku a různá sezení u psychologů ale ani toto se neprokázalo já mám dceru stále u sebe ale moje matka mi i nadále znepříjemnuje život. Tenkrát jsem to nechala být protože jsem to hlavně chtěla mít už za sebou a mít už klid ale postupem času jsem pochopila že pokud se nebudu bránit a nechám aby jí to prošlo asi i nedá pokoj nikdy a ja uz nemám sílu na další její pomluvy a obtěžování a tak se chci zeptat je možné zpětně na ní toto trestní oznamení podat? Děkuji mnohokrát

4.8.2014
7:52
admin

Odpovídám
Člen od:
16.10.2008

Kateřina napsal(a)
Dobrý den chtěla bych poprosit o radu jak a co napsat do trestního oznámení. 

Napište to tak, jak jste to napsala sem, možná trochu více rozeberte podrobnosti. Můžete i zajít přímo na policii a podat trestní oznámení přímo tam do protokolu, ale lepší asi bude, když to nejprve napíšete, policisté si vás pak zavolají (nejjednodušší bude, když na sebe uvedete telefonní číslo) a k tomu podstatnému vás vyslechnou.

Než položíte dotaz, projděte si celé fórum i další články, kterých je zde dostatek. Najdete tu přehledný Výklad pojmů, Vzory trestních oznámení, odvolání, žádostí a dalších písemností, Odpovědi na nejčastěji kladené dotazy, Popisy nejčastějších trestných činů včetně trestních sazeb, Adresář soudů a mnoho dalšího. Využijte menu v pravém sloupci. Pokud se rozhodnete dotaz položit, přečtěte si také návod na používání tohoto fóra.

Časové pásmo:Europe/Prague

Nejvíce uživatelů online: 1460

Právě Online:
21 Host(ů)

Právě prohlíží tuto stránku:
2 Host(ů)

Nejčastější autoři:

VeronikaKo: 28

Sona: 14

JaroslavD: 13

borec1: 12

ivana29: 12